Polish English

RSS RSS Icon

TerminarzFormularz rejestracji

CRDE Outsourcing

Zasady korzystaniaRodzaje Kursów on-LineKurs ICH GCPMonitorowanie Badań Klin.

 

Firma CRDE została założona w roku 2002. Początkowo zajmowaliśmy się przygotowaniem i prowadzeniem badań klinicznych w Polsce, w takich obszarach terapeutycznych jak w schorzenia układu oddechowego, pokarmowego, reumatologia i ginekologia. Wkrótce tworząc MPR Pharma połączyliśmy siły z Centrum Badań Klinicznych; ośrodkiem badań I fazy, biorównoważności i biodostępności, oferując tym samym kompleksowy zakres usług w badaniach klinicznych wszystkich faz. W roku 2007 MPR Pharma i CEBK stały się własnością międzynarodowej firmy CRO – Lambda Therapeutic Research.

CRDE zaś skoncentrowało się na działalności szkoleniowo – informacyjnej. Przeprowadziliśmy kilkaset szkoleń otwartych i „zamkniętych” przygotowanych na specjalne życzenie firm. Mieliśmy przyjemność gościć na naszych szkoleniach, warsztatach, seminariach i konferencjach pracowników prawie wszystkich firm farmaceutycznych i CRO obecnych w Polsce. Prowadziliśmy także szkolenia na Ukrainie, na Litwie oraz w Chinach. Do prowadzenia szkoleń zapraszamy wybitnych i znanych ekspertów zajmujących się badaniami klinicznymi, prawników zajmujących się prawem farmaceutycznym i medycznym, bioetyków. Współpracujemy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce oraz IP-Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Ważną częścią naszej działalności jest outsourcing pracowników prowadzących badania kliniczne. Od lat współpracujemy przy tego rodzaju projektach z największymi firmami farmaceutycznymi w Polsce.

W roku 2009 rozpoczęliśmy prowadzenie projektów w jednym z kluczowych obszarów badań klinicznych: rekrutacji pacjentów w badaniach klinicznych. Pomagamy naszym klientom planować i zarządzać rekrutacją a także przygotowywać plany „ratunkowe” gdy poziom rekrutacji jest niższy od zaplanowanego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share | |

Newsletter

e-mail: @

Zapisz Usuń

Lider Wiedzy

CRDE jest liderem w Polsce w promowaniu wiedzy o badaniach klinicznych.

Jako pierwsi certyfikowaliśmy szkolenia stacjonarne i jako pierwsi uruchomiliśmy

platformę szkoleń on-Line